Wystawy z regionu: Szczecin i zachodniopomorskie

Wystawy z regionu: Szczecin i zachodniopomorskie

5! Wystawa uczestników zajęć w pracowni If I had

Szczecin, Szczeciński Inkubator Kultury
Czynna od 08.06.2019 do 28.06.2019

Prace prezentowane na wystawie powstały podczas zajęć w pracowni w grupach młodzież-dorośli.
Autorami są osoby w różnym wieku oraz tworzące z bardzo różnych motywacji: dla rozwoju własnego, udoskonalając swoje umiejętności, podnosząc zawodowe kwalifikacje, rozwijając zainteresowania, a mam nadzieję że również pasję, a także przygotowując się do egzaminów wstępnych na studia czy liceum plastycznego.
Wśród nich są uczniowie szkół podstawowych, szkoły muzycznej, maturzystka, studentka medycyny, studentka malarstwa, która po zajęciach rozpoczęła studia na ASP w Gdańsku, osoby wykonujące bardzo różne zawody, w tym dyplomowana ilustratorka.

Bez względu na to pracują razem, każdy z Autorów/ek realizując swoje potrzeby i inspiracje, a różnice między nimi nie powodują żadnych podziałów. Podczas zajęć nie tylko pracują: ilości wypitej herbaty i przegadanych tematów są nie do zliczenia, a pomiędzy uczestnikami poszczególnych grup - a też pomiędzy nimi - tworzą się bardzo szczególne relacje. Nieprzesadzone będzie stwierdzenie, że utworzyli małą społeczności. Wzajemnie czerpią z różnych doświadczeń i umiejętności, nie tylko w sferze sztuki.

'Jestem zdania, że ową wystawą, a też samymi zajęciami udowadniamy, że tworzyć może każdy, a przygodę ze sztuką zacząć w dowolnym momencie życia. Oraz że sam czas tworzenia może służyć nie tylko pracy artystycznej, ale też być formą wspólnego spędzenia czasu, a też czasu dla samego siebie.' - mówi Marta Garbaczewska

Chcesz otrzymywać powiadomienia o trwających wystawach?

Reklama
Reklama
Źródło danych o wystawach:

InterVista Sp. z o.o. Szczecin, ul.Cyfrowa 6, tel. +48 91 886 96 01, mail: poczta@infoludek.pl
Copyright © 1998-2019 InterVista Sp. z o.o.