Wystawy z regionu: Szczecin i zachodniopomorskie

Wystawy z regionu: Szczecin i zachodniopomorskie

Wystawa Tatiana+Karol „Uncommon”

Koszalin, Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela
Czynna od 05.10.2019 do 31.10.2019

Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza do Galerii Region na wystawę Tatiana+Karol „Uncommon”. Zdjęcia, polaroidy i projekcje video autorstwa duetu kreatywnego Tatiana+Karol czekać będą na wszystkich miłośników unikalnego stylu w fotografii. T+K łamią konwencje, konsekwentnie rozwijając swój styl. Ich prace publikowane są m.in. w Vogue, Wallpaper, i-D, Contributor, SEZON, Revs, Newonce, K-Mag oraz w Zwykłym Życiu. Para od paru sezonów współpracuje z polską projektantką Magdą Butrym.

Tatiana Pancewicz-Wysmyk - absolwentka multimediów na Akademii Sztuki w Szczecinie. Jej prace, już podczas studiów, były pokazywane na międzynarodowych festiwalach i wystawach w Polsce i na świecie.

Karol Wysmyk ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Fotografował dla festiwali i wydarzeń kulturalnych, takich jak Berlinale czy Transatlantyk. Jego prace pokazywane były m.in. w C/O Berlin.

Poznali się podczas pracy nad projektem modowym i tak już zostało. Tworzą wielkoformatowe fotografie i Instaksy, filmy, których estetyka opiera się na zestawieniu obrazu lo-fi z obrazem cyfrowym, a także teledyski. Bliska jest im estetyka obrazu vhs czy filmu 8 mm w zestawieniu z ostrym obrazem cyfrowym. W swoje prace wplatają nieoczywiste dla mody wrażenia i emocje. Obszerną sesję duetu Tatiana+Karol można zobaczyć w październikowym wydaniu polskiego magazynu Vogue.

Chcesz otrzymywać powiadomienia o trwających wystawach?

Reklama
Reklama
Źródło danych o wystawach:

InterVista Sp. z o.o. Szczecin, ul.Cyfrowa 6, tel. +48 91 886 96 01, mail: poczta@infoludek.pl
Copyright © 1998-2019 InterVista Sp. z o.o.